Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Myjka wysokociśnieniowa Stihl RE 140 PLUS

1815,00 
Kup teraz

Przystawka do czyszczenia Stihl RA 110

219,00 
Kup teraz

STIHL RE 90 Myjka wysokociśnieniowa

649,00 
Kup teraz

Dysza do piany/Pianownica do myjki ciśnieniowej STIHL RE 232 do RE 462 PLUS

179,00 
Kup teraz

Myjka ciśnieniowa RE 100 Stihl

989,00 
Kup teraz

Myjka RE 130 PLUS + RA 110 STIHL

1849,00 
Kup teraz

Myjka Wysokociśnieniowa RE 120 Stihl

1279,00 
Kup teraz

Myjka wysokociśnieniowa RE 150 PLUS Stihl

2739,00 
Kup teraz

Myjka Wysokociśnieniowa RE 170 PLUS Stihl

2959,00 
Kup teraz

Przystawka do czyszczenia dużych powierzchni RA 110 Stihl

189,00 
Kup teraz

Myjki ciśnieniowe marki STIHL

STIHL to renomowana marka na całym świecie, która słynie z jakości i precyzji wykonania oferowany sprzętów. Gama produktów, jakie oferuje STIHL jest szalenie szeroka – zaczynając od pilarek, kos mechanicznych czy kosiarek spalinowych, a kończąc na myjkach ciśnieniowych. Nic więc dziwnego, że od wielu lat STIHL jest niekwestionowanym liderem na rynku, ciesząc się ogromną popularnością i uznaniem dotychczasowych użytkowników. 

STIHL myjka ciśnieniowa – urządzenie o szerokim zastosowaniu

Myjki ciśnieniowe STIHL to urządzenia o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Co więcej, jest  to sprzęt o wydajniej, ergonomicznej konstrukcji, połączonej z dużą mocą. Takie rozwiązanie sprawia, że różnorodne powierzchnie pod wpływem dużego ciśnienia z jaką aplikowana jest woda, w mgnieniu oka lśnią czystością. Co więcej, myjki ciśnieniowe STIHL wyposażone są wysokiej jakości węże ciśnieniowe o odpowiedniej długości. Dzięki tym cechom, przy pomocy myjki, skutecznie wyczyścisz m.in.:

– sprzęt użytkowany w domu, np. kosiarkę spalinową (noże i koła),

– chodnik, kamień, kostkę brukową,

– płytki ceramiczne na balkonach i tarasach,

– podłogi wykonane z twardego drewna,

– drzwi garażowe, bramy wjazdowe, ogrodzenia.

Dlaczego warto używać myjki ciśnieniowej STIHL?

STIHL myjka ciśnieniowa ma ogromną paletę zalet wynikającą z jej użytkowania. Przede wszystkim, do skutecznego umycia wykorzystywana jest gorącą woda pod ciśnieniem, dzięki czemu takie mycie jest bezpieczne dla alergików czy małych dzieci. Używanie różnorodnych, toksycznych preparatów mających usuwać powstałe zabrudzenia niekorzystnie oddziałuje na nasze zdrowie.

Korzystanie z myjki ciśnieniowej sprawia, że mycie i sprzątanie jest szybkie i bardzo przyjemne. Oszczędza więc nam dużo nakładów sił oraz cennego czasu. Co więcej, użycie myjki jest bardzo ekonomiczne – nie musimy zaopatrzyć się w specjalistyczne, drogie preparaty.

Myjki ciśnieniowe STIHL

Uwielbiamy otaczać się czystym domem i ogrodem. Codzienne egzystowanie sprawia, że wiele powierzchni zostaje zabrudzone. Zwyczajne metody mycia i szorowania zazwyczaj nie przynoszą zamierzonych efektów. W związku z tym zaczynamy szukać rozwiązania, dzięki któremu wreszcie będziemy mogli cieszyć się nieskazitelną czystością. Myjki ciśnieniowe STIHL to rozwiązanie stworzone na miarę Twoich potrzeb.