Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Kosiarka elektryczna RME 339 C STIHL

1299,00 
Kup teraz

Kosiarka elektryczna RME 339 STIHL

1059,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa do mulczowania RM 2 RC

1899,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa STIHL RM 248.2 T

1699,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa z funkcją mulczowania STIHL RM 2.2 R

1649,00 
Kup teraz

STIHL RM 448.1 VC – kosiarka spalinowa z napędem Vario

2799,00 
Kup teraz

Kosiarka elektryczna RME 235 STIHL

649,00 
Kup teraz

Kosiarka elektryczna RME 443 Stihl

1439,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa z napędem RM 443.1 T STIHL

2039,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa RM 448 PC Stihl

2490,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa z napędem RM 545.1 T STIHL

2799,00 
Kup teraz

Kosiarka spalinowa z napędem STIHL RM 650 T

3489,00 
Kup teraz

Niezawodne ogrodowe kosiarki STIHL

Kosiarki spalinowe renomowanej marki STIHL poradzą sobie nawet z dużymi trawnikami o powierzchni 1800m2. Dzięki metalowej obudowie i mechanicznej konstrukcji ze stalowej blachy urządzenie będzie wyjątkowo wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia. Dzięki jakościowym materiałom zyskujemy gwarancję efektywnej pracy, nawet w trudnych warunkach. Nowoczesna konstrukcja kosiarki ogrodowej STIHL, sprawia, że możemy uzyskać pełną regulację wysokości koszenia na siedmiu proponowanych poziomach wysokości: od 25 do 75 mm. Swobodne dostosowanie pracy do własnych potrzeb ułatwi proces koszenia, a specjalnie zaprojektowana skala, pokaże nam, jak w łatwy sposób regulować wysokość. Specjalnie zaprojektowany nóż łopatkowy gwarantuje gładkie cięcia, dzięki którym twój trawnik będzie równo skoszony. Nóż posiada aerodynamiczną obudowę i generuje gwałtowny przepływ powietrza, za którego sprawą kosz na trawę wypełnia się równomiernie. Kosiarka o dużej szerokości koszenia zadba o elegancki wygląd trawnika, a proces ścinania trawy będzie szedł szybko i sprawnie. 

Modele kosiarek akumulatorowych oraz elektrycznych

Wyposażona w pojedynczy uchwyt, kosiarka akumulatorowa, charakteryzuje się wysoką mocą oraz komfortem użytkowania. Łatwa do regulowania rączka pozwala szybko zoptymalizować naszą pracę, a kosz na trawę jest poręczny i wygodny w obsłudze. Zależnie od modelu, mamy możliwość uruchomienia trybu Eco, który świetnie sprawdzi się przypadku koszenia, które zajmuje wiele godzin. Prędkość obrotowa silnika dostosowywana jest do aktualnie potrzebnej wydajności, co gwarantuje najwyższą efektywność energetyczną. Wszystkie kosiarki posiadają wyjątkowo wytrzymałe kółka, odpowiednio wyprofilowane do kierunku jazdy urządzenia. Do zestawu dołączony jest akumulator i ładowarka. 

Postaw na STIHL traktorki elektryczne wyposażone w napęd elektryczny. Kosiarka elektryczna posiada odpowiednio dopasowany, zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego, dzięki któremu twój przedłużacz jest trwale przymocowany do włącznika oraz gniazdka elektrycznego. Korzystając z opcji regulowania wysokości, mogą Państwo obsługiwać kosiarkę w wielu wygodnych pozycjach.

Kosiarki ogrodowe STIHL

Trwałe i komfortowe w użytkowaniu kosiarki ogrodowe STIHL to narzędzia, które zostały wyprodukowane, aby kosić trawniki o małych, średnich oraz dużych powierzchniach. Dzięki łatwej w obsłudze konstrukcji skosisz swój ogród błyskawicznie i wygodnie. W naszej ofercie znajdą Państwo kosiarki spalinowe, akumulatorowe oraz elektryczne.