Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

STIHL kosa spalinowa – innowacyjny urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb

Kosy spalinowe STIHL to urządzenia przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów dbających o swoje przydomowe place. Są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc wszędzie tam, gdzie klasyczna kosiarka nie daje rady. Marka STIHL oferuje szeroki asortyment kos spalinowych, dzięki czemu możemy dobrać model indywidualnie do naszych potrzeb. Zakres mocy dostępnych urządzeń pozwala na przycinanie krawędzi trawników w trudno dostępnych miejscach bądź nawet wycinanie uporczywych i twardy zarośli. Dzięki temu każdy dopasuje kosę mechaniczną do własnych upodobań. Dla osób poszukujących kosy do prac ogrodowych, rekomenduję się lekkie modele dwusilnikowe, które dodatkowo posiadają uchwyt oburęczny, pozwalający na maksymalną swobodę ruchów. Do użytku profesjonalnego zaleca się wybór modeli czterosilnikowych, które wyposażono w innowacyjne funkcje m.in. takie jak: system antywibracyjny, ręczną pompę paliwową czy filtr powietrza. 

Kosy spalinowe STIHL i akcesoria

Kosy spalinowe STIHL to sprzęt, który wyposażono w dodatkowe akcesoria dla osiągnięcia pełni wygody podczas ich użytkowania. Akcesoria zależą od modelu kosy mechanicznej. Jednym z najbardziej popularnych są profesjonalne szelki, dzięki którym komfort długotrwałej pracy jest zachowany na możliwie najwyższym poziomie. Miękka wewnętrzna część sprawia, że nawet wielogodzinne wykonywanie czynności nie wywołuje nieprzyjemnych otarć. STIHL kosa spalinowa wyposażona jest także w uchwyt wielofunkcyjny. Takie rozwiązanie pozwala na wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia – dłoń osoby obsługującej kosę spalinową znajduje nie cały czas stabilnie na uchwycie. 

STIHL kosa spalinowa synonimem najwyższej jakości

Od wielu długich lat marka STIHL oferuje urządzenia najwyżej jakości. Kosy spalinowe STIHL to wyjątkowo atrakcyjne sprzęty, które cieszą się szerokim uznaniem i niegasnącą popularnością. Co więcej, kosy słyną z niezawodności, nawet podczas intensywnego eksploatacji. Warto zatem postawić na markę, która jest gwarancją zadowolenia i satysfakcjonującej pracy przez wiele długich lat. 

Kosy spalinowe STIHL

Każdy z nas pragnie dopracować wygląd swojego podwórka czy miejskich terenów zielonych do perfekcji. Niestety, wszelkie nierówności terenu utrudniają zadanie przystrzyżenia trawy. Idealnym narzędziem, które zawsze poradzi sobie w tak trudnych warunkach są kosy spalinowe STIHL. Zwinne, łatwe w obsłudze a przede wszystkim zawsze gotowe do działania.