Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

ASP 125 – Zestaw do odśnieżania szer. 125cm STIHL

4399,00 
Kup teraz

RT5112.1Z Kosiarka samojezdna (traktorek) STIHL

20490,00 
Kup teraz

Traktor kosiarka samojezdna STIHL RT 4082

14990,00 
Kup teraz

Traktor ogrodowy z wyrzutem bocznym RT 4097 SX STIHL

14190,00 
Kup teraz

Kosiarka samojezdna traktor ogrodowy STIHL RT 5097 Z

17990,00 
Kup teraz

Kosiarka samojezdna traktor ogrodowy RT 6127 ZL STIHL

24490,00 
Kup teraz

Traktory ogrodowe STIHL

Nowoczesny traktor do koszenia trawy STIHL ułatwi pracę w średnich i dużych ogrodach. W przypadku tego urządzenia wyjątkowy komfort jazdy łączy się z wydajnością koszenia. 2-cylindrowy silnik kosiarki pozwala w błyskawicznym tempie uporać się z powierzchniami, nawet do 6000 m². Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu mamy możliwość kontrolowania różnych funkcji przy pomocy kokpitu, bez potrzeby wstawania z amortyzowanego fotela. Siedzisko zaprojektowane zostało w ten sposób, aby zapewnić użytkownikom kosiarki jak największy komfort podczas jazdy. Na wyświetlaczu LCD wbudowanym w traktor, wyświetlą się wszystkie najpotrzebniejsze informacje. W tym nowoczesnych urządzeniu możemy regulować takie parametry jak wysokość koszenia trawy czy sprzęgło elektromagnetycznego noża. 

Konstrukcja i atuty traktorów ogrodowych STIHL

Optymalna konstrukcja urządzenia ułatwia wejście i zejście z traktora dzięki zastosowanemu progowi wejścia na fotel kierowcy. Trwałe i szerokie opony kosiarki nie pozostawiają po sobie śladów na trawniku i nie powodują uszkodzeń podłoża, zapewniają także odpowiednią stabilność oraz amortyzację w trakcie pracy. Kosz na trawę, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiada pojemność 350 litrów, a jego wygodna konstrukcja, kształtem przypominająca łyżeczkę zapewnia równomierne napełnianie oraz szybkie czyszczenie kosza.

Niezwykle precyzyjne koszenie trawnika jest możliwe dzięki specjalnemu systemowi zbierania trawy, który z łatwością wychwytuje źdźbła znajdujące się na krawędzi pasa koszenia. Zsynchronizowana praca noży, rozmieszczonych w równej od siebie odległości, zapewnia elegancki i równomierny wygląd skoszonej trawy. Solidna konstrukcja traktora ogrodowego zapewnia wysoki komfort jazdy oraz nadaje się do pracy ze specjalistycznym osprzętem jak np. zestaw do odśnieżania.

Traktory ogrodowe STIHL

Traktory ogrodowe STIHL charakteryzują się wydajnością w trakcie koszenia największych trawników. Komfortowe urządzenia o dużej szerokości koszenia pozwolą szybko i sprawnie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem. Traktor ogrodowy zapewnia pełną wygodę jazdy, dzięki czemu zaoszczędzisz siły oraz cenny czas. Kosiarki marki STIHL to sprzęt charakteryzujący się wysoką jakością, pozwalający w odpowiedni sposób zadbać o twój ogród. Łatwe manewrowanie oraz intuicyjne połączenie, pozwalające na wygodną zmianę biegów, to zalety, które niewątpliwie wpływają na jakość późniejszego użytkowania maszyny.