Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Nożyce akumulatorowe HSA 45 STIHL

549,00 
Kup teraz

Nożyce akumulatorowe na wysięgniku HLA 56 +ak20 + Al101 STIHL

1670,00 
Kup teraz

Nożyce akumulatorowe HSA 26 STIHL

528,00 
Kup teraz

Nożyce do żywopłotów PH 10 STIHL

220,00 
Kup teraz

Nożyce do żywopłotu elektryczne HSE 71 STIHL

869,00 
Kup teraz

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku HLE 71 STIHL

1945,00 
Kup teraz

Nożyce elektryczne do żywopłotu HSE 52 STIHL Zestaw promocyjny

615,00 
Kup teraz

Nożyce elektryczne do żywopłotu HSE 61 STIHL

789,00 
Kup teraz

Nożyce elektryczne HSE 52 STIHL

585,00 
Kup teraz

Nożyce HSE 42 STIHL

539,00 
Kup teraz

STIHL nożyce do żywopłotu dla profesjonalistów i hobbystów

Poszukując odpowiednich nożyc do żywopłotu należy wziąć pod uwagę przede wszystkim typ silnika oraz specyfikę zastosowanych noży, stosowne dla charakteru określonych działań. W naszym sklepie można znaleźć m.in. wydajne spalinowe nożyce STIHL, które świetnie sprawdzą się w działaniach na większych obszarach, czy uniwersalne elektryczne nożyce STIHL o podwyższonej mocy. W LoboExpert posiadamy także niezwykle ciche akumulatorowe nożyce STIHL, idealne np. do precyzyjnego formowania żywopłotów czy krzewów, oraz mniejsze urządzenia – takie jak m.in. kompaktowe nożyce akumulatorowe STIHL HSA26 do podcinania, pozwalające również zadbać o stan trawnika. Zachęcamy do bliskiego przyjrzenia się parametrom oferowanych urządzeń, zwracając także uwagę na zastosowane rozwiązania zwiększające komfort i efektywność pracy.

Nowoczesne nożyce do żywopłotu STIHL

Niezależnie od specyfiki danego modelu, nożyce STIHL wyposażone są w szereg mechanizmów poprawiających ergonomię ich użytkowania. Rozwiązania te mogą występować w każdym typie urządzenia – np. systemy tłumienia drgań czy specjalnie profilowane uchwyty – bądź być ściśle związane z charakterem danych nożyc. Przykładami mogą być funkcjonalny uchwyt obwiedniowy (nożyce elektryczne STIHL na wysięgniku, do wysokich żywopłotów czy drzewek), zintegrowany akumulator w nożycach akumulatorowych czy niskoemisyjny, lekki silnik w nożycach spalinowych STIHL HS 45. Gruntowne zbadanie zalet oferowanych urządzeń to recepta na znalezienia właściwego rozwiązania.

Najlepsze nożyce do żywopłotu STIHL w sklepie z narzędziami on-line

W LoboExpert służymy nie tylko bogatym asortymentem wysokiej klasy urządzeń. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości odnośnie ustalenia odpowiedniego rozwiązania – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich porad i wskażemy, które nożyce STIHL będą najlepszym wyborem.

Nożyce do żywopłotu STIHL

Nożyce do żywopłotu STIHL, jakie można znaleźć w LoboExpert, to wszechstronna oferta profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji zieleni, które będą stanowić doskonałą pomoc przy przeprowadzaniu różnego rodzaju prac. Przycinanie żywopłotu okalającego przydomowy ogród, formowanie żywopłotów do zamierzonego kształtu, profesjonalne działania pielęgnacyjne w parkach, czy nawet dokładne wyrównanie trawnika – niezawodne nożyce STIHL sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty nożyc do żywopłotu STIHL różnego typu – np. spalinowych czy elektrycznych – i znalezienia sprzętu o optymalnych właściwościach.