Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Opryskiwacze STIHL – wygoda i funkcjonalność

Biorąc pod uwagę prace, do których ma służyć poszukiwany opryskiwacz, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego pojemność, wydajność oraz sposób obsługi. W naszym sklepie przygotowaliśmy zarówno mniejsze opryskiwacze ręczne STIHL – np. opryskiwacz 1,5l o maks. ciśnieniu 3 Bar – stosowne np. do pielęgnacji roślin doniczkowych, jak i ręczne urządzenia o większych gabarytach, wyposażone m.in. w lancę teleskopową. Oferujemy także uniwersalne opryskiwacze plecakowe, wzbogacone o szereg rozwiązań zwiększających wygodę i bezpieczeństwo pracy – np. nowoczesny wentyl czy możliwość szybkiego zamontowania dźwigni pompy. Poszukując sprzętu do bardziej zaawansowanych działań, warto poznać także opryskiwacze STIHL z napędem silnikowym.

STIHL opryskiwacz spalinowy

Dostępne w LoboExpert opryskiwacze spalinowe STIHL to urządzenia, które świetnie sprawdzą się w pielęgnacji różnych rodzajów upraw, niezależnie od warunków zapewniając optymalną precyzję i wysoką wydajność pracy. Analizując specyfikację poszczególnych modeli warto wziąć pod uwagę nie tylko takie parametry, jak pojemność zbiornika, zasięg oprysku czy waga urządzenia. Opryskiwacze STIHL spalinowe posiadają zarazem wiele innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość i bezpieczeństwo pracy – np. mechanizm szybkiego uruchomienia, silnik o zwiększonej wydajności, wielofunkcyjny uchwyt sterujący czy skuteczny system antywibracyjny.

Opryskiwacz STIHL – szeroki wybór urządzeń w LoboExpert

Zachęcamy do dokładnego zbadania naszej oferty, obejmującej opryskiwacze ręczne, spalinowe, czy opryskiwacze akumulatorowe STIHL, odmienne pod kątem mocy i wydajności czy sposobu obsługi. Kluczową rolę odgrywa także pojemność zbiornika i charakter dozowników; nie mniej istotny – w przypadku opryskiwaczy silnikowych – jest poziom hałasu. W LoboExpert pozostajemy do dyspozycji i czekamy na kontakt – z chęcią pomożemy w doborze sprzętu, który najlepiej spełni pokładane w nim oczekiwania.

Opryskiwacze STIHL

Wykonywanie różnego rodzaju oprysków stanowi często jeden z niezbędnych elementów pielęgnacji uprawianych roślin. Niezależnie od tego, czy mowa o profesjonalnych działaniach w sadach i plantacjach, czy o pracach na działce bądź w przydomowym ogrodzie, wysokiej klasy opryskiwacze STIHL dostępne w naszym sklepie pomogą zadbać o właściwe nawodnienie roślin i podaż środków ochronnych. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie opryskiwaczy różnego typu.