Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Roboty koszące STIHL i ich specyfikacja
STIHL roboty koszące to wysoce zaawansowane technologicznie maszyny. Co więcej, ich niezwykle atrakcyjny, kompaktowy wygląd, na pierwszy rzut oka przypomina automatyczne odkurzacze. Roboty są wysoce samodzielne – automatycznie się włączają, wyjeżdżają na zaprogramowaną trasę koszenia, a po wykonanej pracy samoczynnie powracają do swojej stacji dokującej. Cała procedura odbywa się bez pomocy człowieka. Podaruj sobie wyjątkowo inteligentne urządzenie, które będzie dbało o twój trawnik tak dokładnie jak nikt inny wcześniej.  

Roboty koszące STIHL wyposażone są w specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu użytkownik jest w stanie wyznaczyć określone strefy koszenia, co doskonale niweluje niechciane przycinanie rabat kwiatowych. Roboty wyposażone są w także funkcję mulczowania. W praktyce oznacza to, że podczas koszenia trawa rozbijana jest na małe cząsteczki, będące naturalnym nawozem dla naszego trawnika.
STIHL robot koszący – jakie korzyści płyną z jego użytkowania? 
Przede wszystkim roboty koszące STIHL to bardzo proste w obsłudze urządzenia. Co więcej, sprzęt wyposażony jest w intuicyjny interfejs, dzięki czemu każda osoba, nawet nie czująca się pewnie w nowinkach technologiczny, bez najmniejszego problemu poradzi sobie z jego obsługą.

Jedną z najbardziej widocznych korzyści jakie wynikają z użytkowania robotów koszących jest zachwycająco równy i zawsze przystrzyżony trawnik. To od naszych preferencji zależy częstotliwość koszenia. Co ważne, do robotów koszących STIHL przeznaczona jest specjalna aplikacja, za pomocą której możemy sterować jak również obserwować statystyki pracy naszego robota niezależnie gdzie się znajdujemy. Cały czas możemy mieć na oku nasze urządzenie – dostępna jest opcja śledzenia lokalizacji pracującego robota.

Roboty koszące iMOW

Każdy z nas pragnie mieć idealnie równy i zadbany trawnik. Niestety, wielu z nas nie ma odpowiedniej ilości czasu by móc pozwolić sobie na regularne koszenie i ciągłe, regularne przycinanie swojej trawy. Na szczęście STIHL wyszedł naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona konsumentów oferując wyspecjalizowane i wysoce innowacyjne roboty koszące.