Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Uniwersalne wertykulatory STIHL

Poszczególne wertykulatory mogą różnić się od siebie m.in. rodzajem silnika, co przedkłada się na ich moc, a co za tym idzie – charakter przeznaczenia. Podczas pracy na mniejszych obszarach – np. w pielęgnacji przydomowego trawnika – doskonale sprawdzą się ciche i wygodne w obsłudze wertykulatory elektryczne STIHL. Oferowane w naszym sklepie urządzenia do wertykulacji STIHL zasilane energią elektryczną wyróżnia nie tylko duża mobilność czy trwałość, ale również umożliwienie szerokiego zakresu działań na różnych typach gruntu, m.in. dzięki mechanizmowi wielostopniowej regulacji głębokości.

STIHL wertykulator do zadań specjalnych

Poszukując wertykulatora o odpowiednich parametrach roboczych, należy wziąć pod uwagę m.in. jego szerokość i głębokość roboczą czy maks. powierzchnię trawnika – do prac na większych obszarach proponujemy mocne i wydajne wertykulatory spalinowe STIHL. Dostępne w LoboExpert wertykulatory STIHL z napędem spalinowym cechuje wysoka odporność na różnego typu uszkodzenia, czy zastosowanie rozwiązań, sprawiających, że przeprowadzenie nawet najbardziej wymagających zabiegów staje się szybkie i komfortowe – np. łatwy rozruch niezależnie od temperatury czy koła z profilami stabilizującymi, dzięki którym urządzenia są niezwykle zwrotne.

Wertykulatory STIHL w LoboExpert

Serdecznie zapraszamy do gruntownego zbadania specyfikacji dostępnych w naszym sklepie urządzeń do wertykulacji i aeracji gruntu marki STIHL. Oferujemy wertykulatory spalinowe czy wertykulatory akumulatorowe STIHL o zróżnicowanych parametrach technicznych – aby uzyskać pewność wyboru odpowiedniego urządzenia, warto także się z nami skontaktować. W LoboExpert udzielimy niezbędnych porad i pomożemy podjąć najwłaściwsze decyzje.

Wertykulatory STIHL

Dbałość o optymalny stan trawnika – przy domu, na działce czy na innych, większych obszarach – wymaga sumiennego przeprowadzania różnego rodzaju działań pielęgnacyjnych. Jedną z kluczowych ról pełni zabieg wertykulacji, który ma na celu usunięcie zalegających chwastów, mchów czy resztek skoszonej wcześniej trawy (warstwy filcu) oraz wspomożenie właściwego napowietrzenia gleby i poboru składników odżywczych przez rośliny (dzięki naruszeniu darni i stworzeniu nacięć w strukturze gruntu).

Sprawne i efektywne wykonanie tego zabiegu umożliwią jedynie odpowiedniej klasy maszyny do wertykulacji –  np. takie, jak dostępne w LoboExpert wertykulatory STIHL różnego typu.