Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


009214

Pilarka MS 211 35 3/8''P PM3 STIHL .Stihl

1 379 zł

Przewidywana dostępność po 10 maja!

Tylko teraz!

Super zestaw Pilarka STIHL + olej STIHL+ butelka na mieszankę STIHL+ środek czyszczący STIHL+ czapka STIHL

Nowoczesna, solidna i komfortowa pilarka spalinowa STIHL MS 211, przeznaczona jest do prac wokół domu i w ogrodzie. Posiada niski poziom wibracji oraz małą tendencję do odbić.

Zapytaj sprzedawcę o dostępność

Uwaga!Cena może ulec zmianie.

Darmowa dostawa od 499 zł

Pilarka MS 211 35 3/8''P PM3 STIHL 4.5 1 5 12

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Nr. katalogowy: 11392000247   EAN: 886661019175

Kup teraz a otrzymasz Super zestaw do Pilarki Stihl!

Pilarka STIHL + olej STIHL+ butelka na mieszankę STIHL+ środek czyszczący STIHL+ czapka STIHL

Idealna pilarka do użytku przydomowego, do przygotowania drewna opałowego do ścinania i okrzesywania niewielkich drzewek oraz do cięcia drewna zanieczyszczonego.

Charakterystyka Pilarki MS 211 35 3/8 P PM3:

 • Bogate wyposażenie standardowe, wyposażona w trwałą, komfortową i wydajną piłę łańcuchową ze zbrojeniem z płytek ze stopów metali twardych - Picco Micro 3  3/8" odpowiednią do cięcia zanieczyszczonego drewna
 • System filtrów powietrza z filtrem wstępnym
 • Pilarka spełnia wymogi surowych norm EU II i EPA II
 • Doskonale nadaje się do przygotowania drewna opałowego i prac budowlanych w drewnie

 • System filtrów powietrza o długiej żywotności
  System filtrów powietrza o długiej żywotności wydłuża znacząco okresy pracy pomiędzy czyszczeniami filtra. Większe i cięższe drobiny są wyrzucane przez siłę odśrodkową na zewnątrz, a następnie przez wznoszącą się rampę dodatkowo wyrzucane do góry. Wstępnie oczyszczone powietrze jest doprowadzane do filtra powietrza.
 • Silnik STIHL 2-MIX
  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.
 • Czterokanałowa technika STIHL
  W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.
 • System antywibracyjny
  Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
 • Wielofunkcyjny przełącznik
  Obsługa wszystkich ważnych funkcji pilarki, takich jak rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie odbywa się za pomocą jednej dźwigni. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi, ponieważ prawa ręka przez cały czas spoczywa na uchwycie.
 • Kompensator
  Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.
 • Boczny napinacz piły łańcuchowej
  Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.
 • STIHL Ematic-System
  System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.
 • Układ wstępnego ogrzewania gaźnika
  Pilarki łańcuchowe STIHL wyposażone w układ wstępnego ogrzewania gaźnika są niezawodne nawet wtedy, gdy na dworze jest zimno: w zimowym trybie pracy ogrzane powietrze przepływa wokół gaźnika. Rozwiązanie takie skutecznie zapobiega oblodzeniu gaźnika.
 • Praktyczny korek zbiornika
  Specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.

Specjalny środek czyszczący STIHL Varioclean

Specjalny środek czyszczący Varioclean

Specjalny środek czyszczący do rozpuszczania i usuwania pozostałości biooleju, resztek organicznych z obudowy, filtrów, pił łańcuchowych i prowadnic oraz tarcz i noży tnących.

Właściwości:

 • składniki organiczne ulegające biodegradacji (tenzydy)
 • wolny od fosfatów
 • wolny od rozpuszczalników
Zastosowanie:
 • prowadnice, łańcuchy, narzędzia tnące, obudowy maszyn
Działanie:
 • środek usuwa zabrudzenie organiczne takie jak żywica, oleje, plamy po trawie
Sposób użycia:
 • narzędzia i urządzenia spryskać środkiem czyszczącym, obmyć wodą i wytrzeć szmatką
 • po użyciu chronić przed korozją za pomocą Multispraya STIHL 
 • przy użyciu stosować okulary ochronne

Butelka 1L do mieszanki paliwowej

Butelka do mieszanki paliwowej

Do wygodnego mieszania i rozlewania mniejszych ilości paliwa. Wąski lejek, duży wlew, podziałka na pojemniku i pokrywce, zamykany.

Dane techniczne:

Ciężar zestawu kg4,98
Moc kW/KM1,7/2,3
Pojemność skokowa cm³35,2
Ciężar kg4,3
Stosunek ciężaru do mocy kg/kW2,5
Długość prowadnicy cm35
Poziom mocy akustycznej dB(A)113
Podziałka piły łańcuchowej3/8 " P
Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 4)3,5/3,5
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)100

Video

FB