Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


18782

2 szt w magazynie

Odkurzacz ogrodniczy SH 56 STIHL .Stihl

1 299 zł

Odkurzacz ogrodniczy SH 56 STIHL to idealne i bardzo poręczne rozwiązanie dla każdego właściciela działki lub ogrodu lubiącego porządek, a jednocześnie nie mającego czasu by spędzić długie godziny na oczyszczaniu terenu wokół domu.

Darmowa dostawa od 499 zł

Odkurzacz ogrodniczy SH 56 STIHL 5 1 5 7

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Numer katalogowy: 42410110928

Poręczny odkurzacz ogrodowy SH 56 STIHL !!

Odkurzacz ogrodniczy SH 56, STIHL to urządzenie o dużej mocy ssania. Seryjnie posiada możliwość zastosowania jako dmuchawy (katalizatorem (D), dyszą wydmuchową i dyszą okrągłą). Dzięki temu rozwiązaniu może pracować w formie odkurzacza.

Odkurzacz ogrodowy SH 56 STIHL:

  • Silnik STIHL 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

  • Obsługa jednoręczna

Elementy sterowania silnikiem zostały zintegrowane w uchwycie. Ergonomiczny uchwyt z elementami sterowania znajduje się dokładnie nad środkową częścią obudowy. Obsługa urządzeń jest prosta i komfortowa, ponieważ dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Urządzenia mogą być noszone, w zależności od upodobań, po prawej lub po lewej stronie.

  • Pas nośny

Pasy nośne STIHL znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia

  • Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Dane techniczne:

Moc kW/KM0,7/1,0
Pojemność skokowa cm³27,2
Wydajność turbiny m³/h 1710
Ciężar kg 25,2
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 394
Poziom mocy akustycznej dB(A) 3105
Wartość drgań - strona lewa m/s² 48,5
Wartość drgań - strona prawa m/s² 47,5

 

Gwarancja na urządzenie przy zakupie konsumenckim wynosi 24 miesiące, natomiast przy zakupie na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy.

Instrukcja obsługi

Video

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

FB