Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


18656

1 szt w magazynie

Myjka PLUS RE 282 47880124521 STIHL .Stihl

4 599 zł

Myjka RE 282 PLUS STIHL to komfortowo wyposażona myjka wysokociśnieniowa o dużej mocy. Niskoobrotowy silnik, bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 15 m, druga lanca z dyszą rotacyjną, napięcie 400 V, odporne na zużycie, powlekane warstwą ceramiczną tłoki, ergonomiczny pistolet profesjonalny STIHL, zbiornik na środek czyszczący, regulacja ciśnienia, manometr, duży filtr wody to podstawowe atuty tego urządzenia.

Darmowa dostawa od 499 zł

Myjka PLUS RE 282 47880124521 STIHL 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Numer katalogowy: 47880124521

Wydajna myjka wysokociśnieniowa 160 bar z bębnem na wąż!!

Komfortowo wyposażona myjka wysokociśnieniowa o dużej mocy do użytku profesjonalnego jak i domowego. W szybkim tempie wprowadzi ład oraz porządek wokół Twojego domu, ale również na halach produkcyjnych bądź serwisach mechanicznych.

Charakterystyka myjki PLUS RE 282, 47880124521, STIHL:

 • Nowy niskoobrotowy silnik i trwała mosiężna pompa wydłużają żywotność myjki. Silnik pracujący na niskich obrotach generuje mniejszy hałas
 • Manometr, regulator ciśnienia i przepływu wody umożliwia dostosowanie ciśnienia roboczego i przepływu wody do każdego zadania związanego z czyszczeniem. Jest to nie tylko praktyczne, lecz również ekologiczne rozwiązanie pozwalające zredukować zużycie wody.
 • Pompa z mosiądzu i potężne ceramiczne tłoki zmniejszają zużycie i zwiększają trwałość urządzenia.
 • Przezroczysty zbiornik na środek czyszczący – w przypadku wyjątkowo uporczywych zabrudzeń środek czyszczący może zostać doprowadzony do strumienia wody dodatkowo ze zintegrowanego zbiornika lub z zewnętrznego pojemnika. Przezroczysty zbiornik może również zostać zdemontowany, co ułatwia jego wyczyszczenie i ponowne napełnienie
 • System dozujący umożliwia doprowadzenie środka czyszczącego ze zintegrowanego zbiornika lub pojemnika zewnętrznego.
 • Profesjonalne wyposażenie – lekka praca dzięki redukcji nakładu sił podczas trzymania i uruchamiania urządzenia. Ergonomiczny design pomaga zniwelować siłę odbicia strumienia wody. Dzięki praktycznemu, profesjonalnemu szybkozłączu wymiana pistoletu lub akcesoriów jest wyjątkowo prosta i szybka
 • Druga lanca z dyszą rotacyjną – odpada niepotrzebna strata czasu spowodowana koniecznością zmiany dysz z płaskiej na rotacyjną lub odwrotnie.
 • Podwójny uchwyt na lance umożliwia bezpieczne przechowywanie dwóch różnych lanc, np. z różnymi dyszami, bezpośrednio na urządzeniu. Lance są zawsze uporządkowane i w każdej chwili łatwo dostępne.
 • Zintegrowany bęben pomaga w starannym zwinięciu węża.
 • Wąż wysokociśnieniowy wzmocniony oplotem stalowym jest bardzo wytrzymały i nadaje się idealnie także do zastosowań w najtrudniejszych warunkach.
 • Wspomaganie nawijania węża na bęben.
 • Złącze skrętne z szybkozłączką – zapobiega skręcaniu się węża. Wąż jest wykorzystywany dzięki temu na całej długości. Nowa szybkozłączka umożliwia szybki montaż węża lub przedłużacza węża.
 • Obrotowy uchwyt kabla sieciowego – dzięki skrętności dolnego przyczepu, kabel może być szybko zdjęty z urządzenia bez konieczności kłopotliwego rozwijania.
 • Duża, szerokie koła o średnicy 250 mm umożliwia mobilność urządzenia i bezgłośne przemieszczanie. Duża korzyść przy chropowatej, nierównej nawierzchni.

Dane techniczne:

Moc kW3,5
Ciśnienie robocze bar60 - 160
Maksymalne ciśnienie bar 1)200
Ciężar kg42
Min. wydajność pompy l/h700
Maks. wydajność pompy l/h760
Maks. temperatura wody zasilającej °C60
Długość przewodu wysokociśnieniowego m15
Długość przewodu sieciowego m5
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2)73,4
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2)87,6

1) Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w systemie
2) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/EG = 1,5 (dB(A))

Gwarancja na urządzenie przy zakupie konsumenckim wynosi 24 miesiące, natomiast przy zakupie na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy.