Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


017894

Kosiarka RM 253 T STIHL .Stihl

1 769 zł

! JEDYNY TAKI ZESTAW !

Kosiarka spalinowa RM 253 T + rękawice robocze w wersji damskiej i męskiej + czapka z wyszywanym logiem STIHL + olej do silnika 0,6 l

Kosiarka RM 253T charakteryzuje się dużą szerokością koszenia (51cm), 1-biegowym napędem oraz 7-stopniową centralną regulacją koszenia. Mocny silnik spalinowy OHV z systemem SmartChoke zapewnia łatwy rozruch, a przy tym charakteryzuje się spokojną pracą.

Zapytaj sprzedawcę o dostępność

Uwaga!Cena może ulec zmianie.

Darmowa dostawa od 499 zł

Kosiarka RM 253 T STIHL 4.13 1 5 15

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.13 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Numer katalogowy: 63710113418

Tylko u Nas kupując kosiarkę spalinową RM 253 T otrzymasz oryginalną czapkę z daszkiem z dużym wyszywanym logiem STIHL, rękawice robocze w wersji damskiej i męskiej, a także oryginalny olej silnikowy SAE 30 0,6 L STIHL.

Solidna kosiarka spalinowa z 1-biegowym napędem na koła RM 253 T

Mocna, jednobiegowa kosiarka spalinowa RM 253 T jest idealna zarówno do średnich, jak i dużych trawników. Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia daje możliwość wyboru wysokości trawnika w zakresie od 25 do 75 mm. Napęd kół, pojemny 55 litrowy kosz i regulowany miękki uchwyt. Składany uchwyt minimalizuje miejsce potrzebne podczas transportu, czy przechowywania urządzenia.

Kosiarka spalinowa RM 253 T STIHL:

 • STABILNA KONSTRUKCJA RAMOWA : Trwała rama o wyjątkowo sztywnej konstrukcji nie odkształca się nawet w przypadku najcięższych zastosowań. Składa się z 3 mocnych elementów metalowych. Siła wywierana na uchwyt sterujący związana z obsługą urządzenia jest rozprowadzana bezpośrednio na obudowę - kosiarka reaguje szybko, dzięki czemu można nią łatwo manewrować.
 • NAPĘD KÓŁ : Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień. Wystarczy sięgnąć do dźwigni obsługi i następuje uruchomienie kosiarki. W zależności od modelu kosiarki STIHL wyposażone są w jeden lub trzy biegi do jazdy do przodu.
 • NÓŻ ŁOPATKOWY : Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.
 • SILNIK READY START :  Łatwe, niemęczące i bezpieczne uruchamianie. System automatycznego ssania ułatwia uruchomienie kosiarki zarówno przy zimnym jak i rozgrzanym silniku.
 • SKŁADANY UCHWYT : Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i łatwo transportować, a także przechowywać w ekonomiczny sposób.
 • ZINTEGROWANY WSKAŹNIK NAPEŁNIENIA KOSZA : Wszystkie kosiarki trawnikowe STIHL z wyrzutem tylnym wskaźnik napełnienia zintegrowany mają z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.
 • PODWÓJNIE ŁOŻYSKOWANE KOŁA : Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Dane techniczne :

 • Powierzchnia trawnika : do 1.800 m²
 • Typ silnika : B&S Serie 625 E OHV RS
 • Szerokość koszenia : 51 cm
 • Pojemność kosza na trawę : 55 l
 • Ciężar urządzenia : 29 kg
 • Wysokość koszenia : 25-75 mm
 • Napęd kół : tak - jednobiegowy
 • Urządzenie (dł./szer./wys.) : 160 cm x 55 cm x 106 cm

Gwarancja na urządzenie przy zakupie konsumenckim wynosi 24 miesiące, natomiast przy zakupie na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy.