Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


8490

20 szt w magazynie

Kosa spalinowa FS 38 Stihl .Stihl

599 zł

699 zł brutto

-100 zł

Obniżka!

Najlżejszy model spalinowej kosy mechanicznej STIHL wyposażony w uchwyt obwiedniowy. Urządzenie przeznaczone jest do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i murów. STIHL ElastoStart w wyposażeniu dodatkowym.

Dodatkowo w naszym zestawie otrzymasz okulary ochronne FUNCTION STIHL

Darmowa dostawa od 499 zł

Kosa spalinowa FS 38 Stihl 4.5 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Nr katalogowy:  41400122354   EAN:  795711858100

Kosa spalinowa FS 38 Stihl -  niezawodny sprzęt, który idealnie  wykosi trawę z różnych zakątków w Twoim ogrodzie !!

Dodatkowo w naszym zestawie otrzymasz okulary ochronne FUNCTION STIHL

Każda osoba posiadająca ogród, chce aby trawnik był skoszony równo, niezależnie czy na prostej powierzchni, czy w zakamarkach, do których kosiarka ma znacznie utrudniony dostęp. W tych sytuacjach z pomocą przyjdzie sprzęt ogrodowy, jakim jest kosa spalinowa FS 38 marki Stihl. Dzięki jej kompaktowej budowie z łatwością skosisz trawę wokół chodników, roślin, drzew, czy rabat z kwiatami. Dotrzesz do najbardziej trudno dostępnych miejsc, a następnie będziesz cieszyć oko ze swojego pięknego ogrodu.

Kosa spalinowa FS 38 Stihl:

  • Silnik STIHL 2-MIX - podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.
  • Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
  • Uchwyt wielofunkcyjny - wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie.
  • Uchwyt obwiedniowy przyczyni się do tego, że obsługa sprzętu jest prosta i precyzyjna.
  • Kosa spalinowa FS 38 Stihl jest nowoczesnym urządzeniem wyposażonym w silnik 2-MIX, będziesz mógł ją wykorzystać przy wyrównywaniu krawędzi trawnika oraz prac wykańczających wokół roślinności, ogrodzeń i murów. Kosa waży jedynie 4,1 kg, przyczyni się do lekkiej oraz wydajnej pracy.

Dodatkowo w naszym zestawie otrzymasz okulary ochronne FUNCTION STIHL

*Kosa może zostać dostarczona z opakowaniu po innym modelu ze względu na pakowanie 4szt. w jedno oryginalne przez producenta!

Wyposażenie:

  • Uchwyt obwiedniowy
  • Przełącznik wielofunkcyjny
  • Silnik 2-MIX
  • Głowica tnąca AutoCut C 6-2
  • Okulary Ochronne FUNCTION Stihl

Dane techniczne:

Moc kW/KM0,65/0,9
Stand. narz. tnąceGł. żyłk. AC C6-2
Poj. skok. cm³27,2
Ciężar kg 1)4,2
Średnica cięcia mm380
Długość całkowita cm 2)147
Zawartość zbiornika l0,33
Poziom mocy akustycznej z narzędz.z tworzywa dB(A) 3)108
Poziom ciśnienia akustycznego z narzędz. z tworzywa dB(A) 3)94
Wartość drgań z narzędz.z tworzywa lewa/prawa m/s² 4)8/8

Gwarancja na urządzenie przy zakupie konsumenckim wynosi 24 miesiące, natomiast przy zakupie na firmę wynosi 12 miesięcy

FB