Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


8484

3 szt w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

PILARKA MS180 STIHL .Stihl

889,00 zł

939,00 zł brutto

-50,00 zł

Obniżka!

Lekka pilarka spalinowa ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi STIHL. Doskonała do przygotowania drewna opałowego i prac budowlanych w drewnie. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej oraz oszczędny silnik 2-MIX. Prowadnica o długości 35 cm pozwala ścinać nawet grubsze gałęzie.

Do zakupu gwarantowany GRATIS ! - oryginalna czapka z daszkiem firmy STIHL !

Darmowa dostawa od 499 zł

PILARKA MS180 STIHL 4 1 5 23

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Nr. katalogowy: 11302000368   EAN:  886661185245

Do zakupu gwarantowany GRATIS ! - oryginalna czapka z daszkiem firmy STIHL !

Pilarka Spalinowa MS 180 STIHL

Pilarka MS180 to podstawowy model do przygotowania drewna opałowego. Bardzo duży komfort uruchamiania dzięki systemowi ErgoStart (E)oraz łatwa wymiana piły łańcuchowej dzięki praktycznemu, błyskawicznemu napinaczowi piły łańcuchowej. Odpowiednia do ścinki drzew o średnicy do 30 cm.

Charakterystyka produktu :

 • SILNIK STIHL 2-MIX : Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.
 • CZTEROKANAŁOWA TECHNIKA STIHL : W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika oraz gwarantuje mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.
 • SYSTEM ANTYWIBRACYJNY : Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
 • WIELOFUNKCYJNY PRZEŁĄCZNIK : Obsługa wszystkich ważnych funkcji pilarki, takich jak rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie odbywa się za pomocą jednej dźwigni. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi, ponieważ prawa ręka przez cały czas spoczywa na uchwycie.
 • KOMPENSATOR : Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.
 • Boczny napinacz piły łańcuchowej: Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego

Dane techniczne :

 • Pojemność skokowa : 31,8 cm3
 • Moc : 1,4 kW / 1,9 KM
 • Ciężar : 4,5 kg
 • Poziom ciśnienia akustycznego : 100 dB(A)
 • Poziom mocy akustycznej : 112 dB(A)
 • Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej
 • Długość prowadnicy: 35 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

FB