Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij


18656

Nowy produkt

Myjka PLUS RE 282 47880124521 STIHL Stihl

3 621 zł

4 254 zł

-633 zł

Obniżka!

Myjka PLUS RE 282, 47880124521, STIHL to komfortowo wyposażona myjka wysokociśnieniowa o dużej mocy. Niskoobrotowy silnik, bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 15 m, druga lanca z dyszą rotacyjną, napięcie 400 V, odporne na zużycie, powlekane warstwą ceramiczną tłoki, ergonomiczny pistolet profesjonalny STIHL, zbiornik na środek czyszczący, regulacja ciśnienia, manometr, duży filtr wody to podstawowe atuty tego urządzenia.

Zapytaj sprzedawcę o dostępność

Uwaga!Cena może ulec zmianie.

Myjka PLUS RE 282 47880124521 STIHL

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Więcej informacji

Charakterystyka myjki PLUS RE 282, 47880124521, STIHL:

 • Zintegrowany bęben na wąż - Pomaga starannie zwinąć wąż.
 • Pompa z mosiądzu i ceramiczne tłoki - Pompa z mosiądzu i potężne ceramiczne tłoki zmniejszają zużycie i zwiększają trwałość urządzenia.
 • Profesjonalne wyposażenie - Lekka praca dzięki redukcji nakładu sił podczas trzymania i uruchamiania urządzenia. Ergonomiczny design pomaga zniwelować siłę odbicia strumienia wody. Łatwa wymiana uchwytu i akcesoriów dzięki zamontowanemu szybkozłączu.
 • Szybkozłącze - wyposażenie dla profesjonalistów - Dzięki praktycznemu, profesjonalnemu szybkozłączu wymiana pistoletu lub akcesoriów jest wyjątkowo prosta i szybka (zdj. zbliżone do rzeczywistego)
 • Druga lanca z dyszą rotacyjną - Modele PLUS oferują, poza bębnem na wąż, drugą lancę z dyszą rotacyjną.Odpada niepotrzebna strata czasu spowodowana koniecznością zmiany dysz z płaskiej na rotacyjną lub odwrotnie.
 • Wąż z oplotem stalowym - Dzięki wzmocnienia węża wysokociśnieniowego oplotem stalowym staje się on bardzo wytrzymały, idealny do użycia nawet w najtrudniejszych warunkach.
 • Manometr, regulator ciśnienia i przepływu wody - Manometr, regulator ciśnienia i przepływu wody umożliwia dostosowanie ciśnienia roboczego i przepływu wody do każdego zadania związanego z czyszczeniem. Jest to nie tylko praktyczne, lecz również ekologiczne rozwiązanie pozwalające zredukować zużycie wody (zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).
 • Niskoobrotowy silnik i trwała mosiężna pompa. - Nowy niskoobrotowy silnik i trwała mosiężna pompa wydłużają żywotność myjki. Silnik pracujący na niskich obrotach generuje mniejszy hałas (zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).
 • Przezroczysty zbiornik na środek czyszczący - W przypadku wyjątkowo uporczywych zabrudzeń środek czyszczący może zostać doprowadzony do strumienia wody dodatkowo ze zintegrowanego zbiornika lub z zewnętrznego pojemnika. Przezroczysty zbiornik może również zostać zdemontowany, co ułatwia jego wyczyszczenie i ponowne napełnienie (zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).
 • System dozowania - System dozujący umożliwia doprowadzenie środka czyszczącego ze zintegrowanego zbiornika lub pojemnika zewnętrznego.
 • Podwójny uchwyt na lance - Podwójny uchwyt na lance umożliwia bezpieczne przechowywanie dwóch różnych lanc, np. z różnymi dyszami, bezpośrednio na urządzeniu. Lance są zawsze uporządkowane i w każdej chwili łatwo dostępne (zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).
 • Aluminiowy uchwyt transportowy - Stabilny uchwyt aluminiowy przy obudowie umożliwia łatwe podnoszenie, przenoszenie i załadunek myjki (zdjęcie zbliżone do rzeczywistego).
 • Obrotowy uchwyt kabla sieciowego - Dzięki skrętności dolnego przyczepu kabla sieciowego, kabel może być szybko zdjęty z urządzenia bez konieczności kłopotliwego rozwijania (Zdjęcie zbliżone do rzeczywistego).
 • Wspomaganie nawijania węża - Wspomaganie podczas nawijania węża myjki na bęben.
 • Złącze skrętne z szybkozłączką - Złącze skrętne zapobiega skręcaniu się węża. Wąż jest wykorzystywany dzięki temu na całej długości. Nowa szybkozłączka umożliwia szybki montaż węża lub przedłużacza węża.
 • Duże koła - Szerokie koła o średnicy 250 mm umożliwia mobilność urządzenia i bezgłośne przemieszczanie. Duża korzyść przy chropowatej , nierównej nawierzchni.
Ciśnienie robocze (bar)60 - 160
Maks. ciśnienie (bar)200
Min. wydajność pompy (l/h)700
Maks. wydajność pompy (l/h)760
Maks. temperatura wody zasilającej (°C)60
Moc (kW)3,5
Napięcie sieciowe (V/Hz)400/3~/50
Obroty (min-1)1450
Długość przewodu sieciowego (m)5
Ciężar, w stanie gotowym do użycia (kg)42,0
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))73,4
Poziom mocy akustycznej (dB(A))87,6
Wartość drgań (m/s2)< 1,5
Aluminiowa pompa / mosiężna pompa / ceramiczne tłoki- / tak / tak
Regulator ciśnienia / przepływu wody na urządzeniu / pistolecietak / -
Manometrtak
Wybiegowy wyłącznik silnika-
Wyłącznik bezpieczeństwa-
Aluminiowy uchwyt teleskopowy-
Aluminiowy uchwyt transportowytak
Składana pokrywa czołowa ze schowkiem na dysze-
Przezroczysty zbiornik środka czyszczącego, zdejmowany (l)2,5
System dozowania środka czyszczącegotak
Uchwyt na wąż płaski z oplotem tekstylnym-
Płaski wąż tekstylny z kasetą-
Wąż wysokociśnieniowy (długość w m), z oplotem stalowym15
Szybkozłącze na wyjściu wysokociśnieniowym-
Zintegrowany bęben na wąż wysokociśnieniowytak
Pistolet ze złączem skrętnymtak
Dysza rotacyjna / 2. lanca z dyszą rotacyjną- / tak

7 innych produktów w tej samej kategorii: