Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij

4. Terminy realizacji:

Jako sklep internetowy staramy się kompleksowo obsługiwać Naszych klientów, dlatego w naszej bazie znajduję się asortyment z obszaru narzędzi ręcznych, a także elektronarzędzi oraz narzędzi akumulatorowych znanych marek – STIHL, Milwaukee, DeWalt, Dedra i wiele innych. Oferujemy również produkty, które zamawiamy bezpośrednio od producentów i dostawców na potrzeby konkretnego zamówienia złożonego przez klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych potencjalnych klientów poszerzamy swoje działy o nowe produkty, które niezmiennie pojawiają się na rynku nadając nowe trendy.

Standardowy czas realizacji zamówienia w sklepie internetowym loboexpert.pl wynosi 3 dni robocze od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. Reguła ta jest zachowana w przypadku, gdy zamówiony towar występuje w Naszym magazynie wewnętrzym oraz zależy od tego, jaki sposób płatności został wybrany podczas składania zamówienia (pobranie u kuriera, szybki przelew).

Jako zespół staramy się oczywiście, aby Nasi klienci jak najkrócej oczekiwali na wybrane produkty, dlatego jeśli dany produkt posiadamy w Naszych zasobach zostaje on natychmiast przekazany do działu wysyłek, aby takie zamówienie opuściło Nasz magazyn najpóźniej dnia kolejnego po złożeniu zamówienia przez klienta.

Jeśli podczas składania zamówienia klient wybrał płatność przelewem tradycyjnym, wówczas czas realizacji wydłuża się jedynie do dnia zaksięgowania wpłaty na Naszym koncie bankowym.

Każdy produkt na stronie loboexpert.pl posiada informację o dostępności, która znajduję się pod opisem krótkim towaru. Jeśli przy produkcie nie wyświetla się stan magazynowy, oznacza to, że towaru nie ma obecnie w naszym sklepie.

* "Realizacja zamówienia" – 3 dni robocze liczone od dnia kolejnego po złożeniu zamówienia do czasu odbioru nadanej przesyłki przez kuriera.

* Do procesu realizacji zamówienia należy dodatkowo doliczyć ok. 1 dzień roboczy na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską do klienta końcowego.

* "Realizacja zamówienia oczekującego na dostawę do naszego sklepu" - do 14 dni roboczych od złożenia zamówienia do czasu odbioru nadanej przesyłki przez kuriera.


FB