Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  Czytaj więcej
zamknij
Myjka wysokociśnieniowa i brudne auto męża

Myjka wysokociśnieniowa i brudne auto męża

Witajcie :-)

Ja dziś tak szybko i na chwilę :-) Chcę opowiedzieć Wam o moim nowym zakupie :-) Ale od początku. Przed weekendem majowym mój jak wiecie mocno zapracowany małżonek, który nie ma na nic czasu stwierdził, że skoro ja tak uwielbiam odpoczywać po pracy - chociaż on nie wie co ja takiego robię, że wracam zmęczona - na podwórku - bo praca na świeżym powietrzu bardzo mnie relaksuje - to może umyłabym mu samochód :-) W pierwszym momencie poczułam frustrację, ale po chwili namysłu zgodziłam się. Sąsiad ostatnio opowiadał, że kupił rewelacyjną myjkę ciśnieniową więc jeden telefon do sąsiada i już mam profesjonalny sprzęt, który znacznie szybciej i precyzyjniej poradzi sobie z kurzem na samochodzie niż ja z gąbką i płynem. A zatem do dzieła - w razie czego wraz z myjką pożyczyłam całą instrukcję obsługi dołączoną do myjki RE 282 firmy Stihl. Na początek wlałam środek do czyszczenia zabrudzeń samochodu i zaczęłam mycie. Wszystko zgodnie z załączoną instrukcją :-) Okazało się, że to wcale nie takie trudne a dzięki bębnowi nie miałam problemu ze zwijaniem węża czy jego zaginaniem. Po 20 minutach auto było już lśniące i pachnące, a ja dumna z ilości czasu jaki zaoszczędziłam dzięki myciu z myjką ciśnieniową RE 282 firmy Stihl.

Zatem polecam każdemu, a w szczególności kobietom, gdyż myjka ta dzięki swojej zwartej budowie i kołach jest niezwykle praktyczna w transporcie z garażu na podwórko i odwrotnie no i zapewnia wysoką jakość mycia, ku zdziwieniu męża :-) Dziś już uciekam, ale sprawdzajcie naszą stronę będę wrzucała kolejne przygody z różnymi sprzętami :-)

                                                                                                                                                             Ania ;)

Ty również  musisz ją mieć                

Ostatnie posty: